Перегляд матеріалів

В Експертній системі існує кілька різних варіантів перегляду вмісту матеріалу, які відрізняються один від одного залежно від способу пошуку цього матеріалу. Ви можете подивитися матеріал безпосередньо через Рубрикатор, вибрати його в списку результатів пошуку, відкрити його у Відкладених матеріалах або у Вибраному.


Перегляд матеріалів з використанням Рубрикатора

У Лівій частині Головної сторінки системи розміщений Рубрикатор, який фактично містить ієрархічний список всіх матеріалів. Послідовно розкриваючи рубрики у Рубрикаторі, Ви зрештою побачите підсумковий список матеріалів.

Натисніть на потрібний матеріал зі списку в Рубрикаторі, щоб подивитися його вміст у Правій частині сторінки.


Перегляд матеріалів з використанням списку результатів пошуку

Результат пошуку в Експертній системі ― список матеріалів у Правій частині сторінки. Ви можете переглядати цей список у довільному порядку, сортувати матеріали за збігом або за датою публікації та послідовно переміщатися від матеріалу до матеріалу зі списку, використовуючи кнопки «Попередній» 0041 і/або «Наступний» 0042.

Натисніть один раз на відповідне посилання-заголовок матеріалу в списку результатів пошуку, щоб подивитися вміст матеріалу в межах попереднього перегляду, або використовуйте подвійне натискання для перегляду матеріалу в розгорнутому вигляді.

Важливо! Відображення тексту матеріалу при подвійному натисканні залежить від Ваших особистих налаштувань. Більше інформації про ці налаштування ― у розділі довідки «Особисті налаштування»

Докладніше ознайомитися з можливостями пошуку можна в розділі довідки «Пошук матеріалів».


Перегляд матеріалів з використанням Відкладених матеріалів

Під час роботи з великими обсягами інформації Ви можете тимчасово відправити матеріал, який Вас цікавить, у Відкладені матеріали.

Для наступного перегляду натисніть на посилання «Відкладені матеріали» в Головному меню системи та виберіть зі списку потрібний Вам матеріал.

Більше інформації про Відкладені матеріали ― в розділі довідки «Відправка матеріалів до Відкладених матеріалів».


Перегляд матеріалів з використанням Вибраного

Тоді як додавати матеріали до Відкладених матеріалів можна лише тимчасово, Вибране дає змогу створювати окремі іменні папки для додавання до них інформації на тривалий строк. До матеріалів у Вибраному Ви можете звертатися і при наступних сеансах роботи в Експертній системі.

Для переходу у Вибране просто натисніть на відповідну кнопку 0043 на панелі «Швидкий доступ». Виберіть і натисніть один раз на папку, в якій є потрібний матеріал, після чого список матеріалів, що міститься в ній, з’явиться в Правій частині сторінки «Вибране». Натисніть на посилання-заголовок матеріалу для його перегляду.

Більше інформації про Вибране ― в розділі довідки «Перегляд матеріалів у Вибраному».


Перегляд матеріалів з використанням Історії переглядів

Також Ви маєте змогу переглядати відкриті раніше матеріали за допомогою функції «Історія переглядів». Інформація в Історії переглядів зберігається протягом 60 днів. Потрапити на сторінку «Історія переглядів» можна через однойменне посилання в Головному меню системи.

Більше інформації про Історію переглядів ― в розділі довідки «Перегляд списку «Нещодавно переглянуті матеріали».


Перегляд матеріалів з використанням Пов’язаних матеріалів

Ви можете переглядати матеріали, використовуючи функцію «Пов’язані матеріали», якщо в матеріалі є відповідні посилання. Наявність у тексті посилання на Пов’язані матеріали означає, що існує додаткова інформація за цією темою, викладена в інших матеріалах. Просто натисніть на кнопку функції «Пов’язані матеріали» для переходу до списку матеріалів.

Більше інформації про функцію «Пов’язані матеріали» ― в розділі довідки «Використання функції «Пов’язані матеріали».