Пошук матеріалів

Ви можете просто та швидко знайти матеріали, що відповідають встановленим критеріям. Принцип пошуку за матеріалами в Експертній системі полягає в тому, що набрані в полі введення Пошукового рядка слова перевіряються на збіги у всіх матеріалах, що відповідають заданим умовам.

Область майбутнього пошуку безпосередньо залежить від значення Передпошукового фільтру, яке виставляється перед початком пошуку і є попереднім фільтром результатів пошуку (звідси й назва).

Передпошуковий фільтр має вигляд списку, який містить чотири значення:

  • «всюди»(стандартно) — область пошуку не обмежена фільтром;
  • «у результатах пошуку» — пошук відбувається тільки серед матеріалів, що містяться в списку результатів попереднього пошуку;
  • «у вибраних рубриках» — пошук відбувається серед матеріалів, які містяться у позначених рубриках (значення виставляється автоматично під час вибору будь-якої рубрики);
  • «у цьому матеріалі» — пошук відбувається в тексті відкритого матеріалу.

Для пошуку матеріалів:

  • наберіть слово або фразу (далі — Пошуковий запит) у полі введення Пошукового рядка;
  • якщо Ви хочете обмежити область пошуку, встановіть додаткові умови в Передпошуковому фільтрі перед початком пошуку;

0033

Важливо! Якщо Ви не хочете обмежувати область пошуку, простежте за тим, щоб значення Передпошукового фільтра було «всюди»

  • Для запуску пошуку натисніть кнопку «Знайти».

Список результатів пошуку з’явиться у Правій частині нової сторінки, назва якої збігатиметься з введеним Пошуковим запитом. Список результатів буде відсортовано за збігом.

Зверніть увагу: максимально допустима кількість вкладок (із вкладкою «Головна сторінка» включно) — десять. За необхідності всі вкладки (за винятком вкладки «Головна сторінка») закриваються натисненням на кнопку «Закрити всі вкладки».

Важливо! Після отримання списку результатів для більш швидкого і точного переходу до потрібного матеріалу використовуйте фільтри «За рубриками», «За типом матеріалу» або «За податками і зборами». Більше інформації про фільтри та їх використанням ― у розділі довідки Використання пошукових фільтрів.