Робота з розділом «Архів журналів» 

Про архів

Важливий розділ системи «Expertus» — «Архів журналів». Він містить електронні версії журналів, починаючи з 2013 року. Архів регулярно оновлюється — свіжі номери з'являються в системі в день виходу видання з друку.

0101

Як відкрити видання в архіві?

У Лівій частині сторінки, в розділі Рубрикатора «Архів журналів» оберіть номер, який бажаєте переглянути.

Обравши конкретний номер, у Правій частині сторінки Ви можете ознайомитися з його рубриками та анонсами публікацій.

0102

Для того щоб читати електронну версію обраного номера видання, перейдіть за посиланням «ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ» у Правій частині сторінки.

У новому вікні браузера відкриється вибраний номер.

0103

Перегляд видань в архіві

У вікні з електронною версією обраного Вами номера є анімації при перелис

туванні сторінок та зручна система масштабування: формат зображення можна безперешкодно як збільшити, так і зменшити.

0104 

0106

0105

Крім того, є можливість переглядати номер у повноекранному режимі.

0105

Для максимальної зручності та наближення електронного варіанту до друкованого введено ще одну функцію ─ на зрізі кожна сторінка є клікабельною, тобто при наведенні на неї курсора можна одразу перейти до її перегляду.

0107

Пошук у публікаціях номера

В електронній версії видання знайти матеріал, що Вас цікавить, легко й зручно.

  • Інтерактивний пошук

У пошуковому рядку у верхній частині відкритого вікна введіть запит. Набрані в полі введення пошукового рядка слова перевіряються на збіги в усіх публікаціях, які відповідають заданим критеріям.

0108

0109

Уведіть у рядку потрібне слово чи фразу та натисніть на відповідний значок «Лупа»0110 (або «Enter» на клавіатурі).

Список результатів пошуку з’явиться в Правій частині вікна.

У всьому електронному виданні ключові пошукові слова будуть підсвічені жовтим кольором.

Якщо в результатах пошуку Ви натиснете на назву потрібної публікації, то зможете перейти до неї. На відкритих сторінках Ви зможете легко орієнтуватися за пошуковими словами, адже вони виділені жовтим кольором.

0111

  • Пошук за змістом

На перших сторінках тижневика розміщено зміст номера із заголовками публікацій. При наведенні курсора кожен з них підсвічується блакитним кольором. Клікніть на заголовок, що Вас цікавить, — і перейдете до відповідної сторінки з потрібною публікацією.

0112

  • Окрема кнопка для перегляду змісту

Для того щоб спростити пошук потрібної інформації, існує окрема функція перегляду змісту. Натисніть на кнопку «Зміст» на нижній панелі інструментів відкритого вікна — і в його Правій частині з’явиться інтерактивний змістовий блок, який дає змогу швидко ознайомитися з назвами рубрик і публікацій, а також просто перейти до відповідної сторінки видання.

01130114

Закладки

Закладка — функція у відкритому вікні з архівним номером видання, що дає змогу зберегти тут потрібну публікацію і згодом повернутися до її перегляду.

0115

Натисніть на кнопку «Закладки» на нижній панелі інструментів відкритого вікна — у Правій частині Ви побачите нове меню закладок. Його функції дають змогу зберегти в закладках або видалити з них окремий номер чи сторінку з важливою інформацією.

0116

Крім того, Ви можете називати потрібну публікацію так, як Вам зручно для швидкого пошуку серед збережених сторінок або публікацій.

Є можливість зберігати як дві сторінки одночасно при звичайному режимі перегляду (один розворот), так і певну сторінку окремо за умови її перегляду у великому масштабі. Для цього в зручному режимі перегляду натисність на кнопку «Закладки», у меню Правої частини сторінки введіть назву однієї чи двох суміжних сторінок та виберіть «Зберегти».

Якщо Ви більше не бажаєте зберігати закладку, то просто виберіть її в цьому самому меню та натисніть на кнопку «Видалити».

Також можна видалити вже неактуальні для Вас сторінки в меню «Ваші закладки», натиснувши на кнопку «Х» («Видалити»).