Вхід до системи

Для входу до Експертної системи перейдіть за посиланням, вказаним в інформаційному листі, або одразу введіть адресу Експертної системи «Expertus» в адресний рядок браузера. Відкриється вікно «Вхід».

0001

Для того щоб уперше війти до Експертної системи, у вікні «Вхід» введіть ім’я користувача (адресу електронної пошти) і пароль, надані вам в інформаційному листі, у відповідні поля.

Зверніть увагу: ім’я користувача має співпадати з адресою Вашої електронної пошти, вказаної в договорі

Щоб наступного разу не заповнювати ці поля, скористайтеся функцією автоматичного входу. Налаштувати її можна безпосередньо у вікні «Вхід». Для цього треба встановити позначки поруч з рядками «Запам’ятати ім’я користувача» і/або «Запам’ятати пароль Входу до системи», залежно від того, яку інформацію Ви хочете зберегти на локальному комп’ютері.

Якщо поставити позначку навпроти рядка «Не запитувати дані при наступному Вході», під час наступних візитів Ви потраплятимете одразу до Експертної системи, минаючи вікно «Вхід».

Важливо! Якщо Ви забули пароль, натисніть на посилання «Забули пароль?». У вікні, що відкрилося, введіть адресу електронної пошти, вказану при оформленні договору, і натисніть «ОК». Пароль буде вислано на вказаний Вами e-mail

Натисніть на кнопку «Увійти». Відкриється Головне вікно системи.

Вихід із системи

Експертна система не виконує вихід автоматично, якщо користувач довго не працював у ній. Вам необхідно вручну виходити з Експертної системи, щоб завершити роботу з нею.

Важливо! Просте закриття браузера не є завершенням роботи в Експертній системі

Для коректного завершення роботи з Експертною системою натисніть на посилання «Вийти» Головного меню.

0002